دستگاه سوسیس رول گازی

دستگاه سرخ کن سوسیس و تخم مرغ ایده و فناوری جدیدی است که اخیرا تجاری شده است و یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی کسب و کار با حداقل سرمایه می باشد.این دستگاه قابلیت تولید بسیاری دیگر از غذا ها را نیز دارا می باشد و در حدقل زمان و با کمترین هزینه خروجی بسیار خوشمزه و زیبایی را به مشتری تحویل میدهد.

این دستگاه با تولید و پخت همزمان سوسیس و تخم مرغ در زمانی کوتاه و بدون سوختگی، یکی از خوشمزه ترین ترکیبات غذایی را برای مشتریان اماده میکند و با توجه به جدید بودن ایده و دستگاه و همچنین محدود بودن تعداد،  به تمامی علاقمندان توصیه میشود سریعاً نسبت به خرید اقدام نمایند.

این دستگاه تولید سوسیس و تخم مرغ دارای ۱۰ استوانه تولید سوسیس و تخم مرغ می باشد و منبع انرژی آن گاز طبیعی می باشد.با توجه به بررسی دقیق و عمیق صورت گرفته و حضور تیم مهندسی بازرگانی امید در کارخانه سازنده، دستگاه مجهز به هر دونوع ژیگلور گاز شهری و کپسولی می باشد که این امکان را به مشتریان عزیز میدهد که با هرنوع گاز موجود در مکان مورد نظر دستگاه را راه اندازی نموده و از آن بهره برداری نمایند.

استفاده از گاز طبیعی بعنوان منبع انرژی یکی از مزایای مهم این دستگاه است که با توجه به مقرون به صرفه تر بودن گاز طبیعی نسبت به نیروی برق ، هزینه های تولید را کاهش میدهد.

از دیگر مزایای این دستگاه قابلیت شستشوی آن میباشد بگونه ای که در انتهای زمان کاری روزانه استوانه های دستگاه را که به یکدیگر متصل هستند از بدنه دستگاه جدا نمود و آنرا براحتی شستشو داد.

فضای کم مورد نیاز و سرعت و کارآیی بالای این دستگاه آنرا به یکی از محبوب ترین دستگاههای جدید در صنعت فست فود و غذای اماده تبدیل نموده است.

همچنین دستگاه دارای یکسال ضمانت و خدمات پس از فروش بوده و نیاز نیست مشتریان عزیز در اینخصوص کوچکترین نگرانی داشته باشند.