دستگاه سوسیس رول برقی

دستگاه سرخ کن سوسیس و تخم مرغ ایده و فناوری جدیدی است که اخیرا تجاری شده است و یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی کسب و کار با حداقل سرمایه می باشد.این دستگاه قابلیت تولید بسیاری دیگر از غذا ها را نیز دارا می باشد و در حدقل زمان و با کمترین هزینه خروجی بسیار خوشمزه و زیبایی را به مشتری تحویل میدهد.

این دستگاه با تولید و پخت همزمان سوسیس و تخم مرغ در زمانی کوتاه و بدون سوختگی، یکی از خوشمزه ترین ترکیبات غذایی را برای مشتریان اماده میکند و با توجه به جدید بودن ایده و دستگاه و همچنین محدود بودن تعداد،  به تمامی علاقمندان توصیه میشود سریعاً نسبت به خرید اقدام نمایند.

این دستگاه تولید سوسیس و تخم مرغ دارای ۱۰ استوانه تولید سوسیس و تخم مرغ می باشد و منبع انرژی آن برق می باشد و از مزایای آن میتوان به امکان کارکرد مستقل استوانه ها اشاره نمود. این موضوع به این معنی است که میتوان بصورت دلخواه هر استوانه را روشن و یا خاموش نمود که خود در مدیریت و کاهش مصرف انرژی تاثیر فراوانی دارد.

ولتاژ ورودی دستگاه ۲۲۰ ولت بوده و با پنل تعبیه شده در کنار دستگاه میتوان هر استوانه را بصورت مستقل فعال و یا غیر فعال نمود.همچنین پنل الکتریکی دستگاه با پوشش سیلیکونی محافظت میشود که این پوشش باعث جلوگیری از ورود روغن و آب و هرنوع مایع دیگری به مدار برقی دستگاه میشود و ایمنی و افزایش عمر دستگاه را نیز تضمین مینماید.

از دیگر مزایای این دستگاه قابلیت شستشوی آن میباشد بگونه ای که در انتهای زمان کاری روزانه و پس از قطع برق ورودی دستگاه میتوان درپوش های انتهایی دستگاه را باز و دستگاه را بدون هیچگونه مشکلی شستشو نمود.

فضای کم مورد نیاز و سرعت و کارآیی بالای این دستگاه آنرا به یکی از محبوب ترین دستگاههای جدید در صنعت فست فود و غذای اماده تبدیل نموده است.

همچنین دستگاه دارای یکسال ضمانت و خدمات پس از فروش بوده و نیاز نیست مشتریان عزیز در اینخصوص کوچکترین نگرانی داشته باشند.