معرفی دستگاه بستنی پاپسیکل

فروش انواع دستگاه بستنی

بستنی پاپسیکل

بازرگانی امید-دستگاه پاپسیکل

این نوع بستنی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع بستنی در جهان میباشد.پاپسیکل از ترکیب تکه های میوه تازه (پالپ) و یا عصاره تازه آنها بهمراه مواد بستنی تشکیل شده است که بدلیل ترکیبات تازه و طبیعی در آن، طعمی فوق العاده خوشمزه را به مصرف کننده منتقل می نماید.

از خصوصیات این بستنی میتوان به امکان طراحی ترکیب آن با توجه به میوه های فصل اشاره کرد که باعث میشود ماهیت این نوع بستنی در فصل های مختلف پویا و متنوع باشد.همچنین ترکیب انواع میوه ها نیز به تولیدکننده امکان پیاده سازی و اجرای خلاقیت در تولید و پاسخگویی به انواع ذائقه ها را میدهد.

بازرگانی امید-بستنی پاپسیکل

همچنین امکان طراحی رویه بستنی نیز از دیگر ویژگیهای این نوع بستنی است که جدا از ترکیبات متنوع و متعدد امکان طراحی های بسیار ریبا و چشمگیر را نیز به تولیدکننده میدهد. انواع روکشهای شکلاتی ساده و مغزدار ( مغز پسته، بادام، گردو، بادام زمینی و سایر خشکبار) نیز در این نوع بستنی مورد استفاده قرار میگیرند.

بازرگانی امید-دستگاه پاپسیکل

این نوع بستنی تا کنون در مقیاس انبوه در ایران تولید و معرفی نشده است و بهمین دلیل نیز بازرگانی امید به جهت افزایش تنوع در بستنی های تولیدی در سطح کشور اقدام به واردات دستگاههای باکیفیت بستنی پاپسیکل نموده است.لذا از کلیه علاقمندان تقاضا میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی خرید با ما تماس حاصل فرمایند.

بازرگانی امید-دستگاه پاپسیکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *